Jazykové služby

Konsekutivní tlumočení angličtina

Potřebujete konsekutivní tlumočení angličtina? Vyberte si vhodného tlumočníka na základě jeho znalostí, praxe, ceny, města nebo třeba referencí. Nároky na tlumočníka jsou zde velké, vybírejte tedy pečlivě a dopředu s ním tlumočení proberte.

Kurzy němčiny na jednom místě

Zlepšete svoje jazykové znalosti a naučte se pořádně německy! Kurzy němčiny na jednom místě naleznete na Slevykurzu.cz. Vybrat si můžete z kurzů ve velkých skupinách, pouze s lektorem nebo studujte v pohodlí vašeho domova online.

Kvalitní kurz účetnictví online

Nemůžete najít kvalitní kurz účetnictví online ve vašem městě? Hledejte online kurzy na internetu! Na Slevykurzu.cz naleznete širokou nabídku kvalitních a prověřených kurzů účetnictví online se slevou.

Soudní překlady snadno a rychle

Soudní překlady patří mezi specifické překlady, které mohou vyžadovat odbornost překladtele či agentury. Překladatele pro soudní překlady naleznete snadno a rychle na Registru překladatelských firem.

Řidičský průkaz Praha

Ještě nemáš řidičák a jezdíš všude tramvají? Tak to naprav! Na Slevykurzu.cz najdeš školy, kde si můžeš udělat řidičský průkaz Praha. Navíc se slevou!

Kvalitní kurz italština

Učte se jazyk kvalitně a od profesionálních lektorů! Kurz italština pro vás na Slevykurzu.cz. Prověřená nabídka jazykových škol a výběr z kvalitních lektorů na jednom místě!

Intenzivní jazykové kurzy Praha

Studujte jazyky intenzivně! V intenzivních kurzech se zaměříte na rychlý posun v jazyce, proberete aktuální témata a naučíte se spoustu nových slovíček. Intenzivní jazykové kurzy Praha hledejte na portálu Jazykovky.cz.

Intenzivní jazykový kurz v Brně

Existuje hned několik druhů jazykových kurzů. Vybírejte pečlivě ten ideální pro vás. Chcete zlepšit svoje znalosti rychle a intenzivně? Pak je pro vás ideální intenzivní jazykový kurz v Brně. Vybírejte na portálu Jazykovky.cz.

Kurzy francouzštiny Praha

Zlepšete svoje jazykové znalosti a naučte se pořádně francouzsky! Kurzy francouzštiny Praha na jednom místě naleznete na Slevykurzu.cz. Vybrat si můžete z kurzů ve velkých skupinách, pouze s lektorem nebo studujte v pohodlí vašeho domova online.

Překlady slovenštiny

Potřebujete kvalitní a rychlé překlady slovenštiny? Vybírejte pečlivě ideální překladatele či agenturu se zaměřením právě na překlady slovenštiny. Vhodnou specializací si zajistíte kvalitní a spolehlivý překlad.

Kondiční jízdy Praha

Dlouho jste neseděli za volantem a potřebujete opět oživit řidičský um a cítění? Zopakujte si své schopnosti za přítomnosti zkušeného intruktora. Na Slevykurzu.cz naleznete aktuální nabídku autoškol i kondiční jízdy Praha.

Překladatel němčiny

Hledáte heslo překladatel němčiny? Nevíte kde hledat? Už nemusíte! Seznam prověřených překladatelů a překladatelských agentur naleznete v Registru překladatelských firem pohodlně na jednom místě. Osobní reference a doporučení jsou samozřejmostí!

Překlady textů a jiných dokumentů

Potřebujete překlady textů a jiných dokumentů? Hledejte nejvhodnější překladatele nebo překladatelské firmy v Registru překladatelských firem.

Jazykové pomaturitní kurzy v Praze

Maturanti, studujte jazyky! Znalost cizího jazyka se vám bude hodit při dalším studiu, cestování nebo při hledání práce. Jazykové pomaturitní kurzy v Praze hledejte na portálu Jazykovky.cz. Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem!

Překladatel angličtina

Zadejte heslo překladatel angličtina v Registru překladatelů a naleznete seznam kvalitních překladatelů ve vašem městě a okolí. Můžete si vybrat podla vašich potřeb, podle referencí, ceníku a způsobu komunikace. Vše na jednom místě!


Nemčina pre začiatočníkov - chceli by ste sa rýcholo naučiťnemecký jazyk? Navštívte jazykovú školu TopEnglish, ktorá vám ponúka výučbu prostredníctvom priamej metódy Die Direkte Methode.

Katalog kosmetických salónů

  1. Hledáte kosmetiku?
  2. Chcete se registovat?

Hledáte kosmetiku ve svém okolí, kliknětě na mapce ČR na kraj a poté na okres najděte nejlépe hodnocený kosmetický salón ve svém okolí.

Po návštěvě kosmetiky zde můžete službu ohodnotit.

Provozujete kosmetiku a chcete se registrovat v tomto katalogu?

Registrace je zdarma a získáte přehlednou webovou stránku s dobře zapamatovatelnou adresou (www.kosmetikacr.cz/vase jmeno).

Můžete vložit fotografie, ceník, otevírací dobu a popis Vašeho kosmetického salónu.

Přidejte kosmetický salón zdarma zde.