Lakshmi-Narayan

zabýváme se výrobou a prodejem pleťových tonik pro léčbu problematické pleťi. koloidního stříbra a koloidního zlata . Tyto tonika na čistě přírodní bázi bez přidané chemie velmi účinně likvidují veškeré bakterie způsobující např. akné , zajišťují transport kyslíku do hlubších vrstev pokožky , vypínají pleť,  a omlazují .

Koloidní zlato pro vyhlazení vrásek.

 

Nejnovější generace přípravků s obsahem nanozlata pro regeneraci, která vyhlazuje vrásky, obnovuje kožní hustotu a hladkost, a zřejmě omlazuje rysy obličeje. Vyhlazuje a zlepšuje tón pleti. Odstraňuje skvrny, účinně pomáhá hojit a vyhlazovat jizvy. Vysoká účinnost byla dosažena pomocí nejmodernější nanotechnologie. Koloidní částice zlata stimulují tvorbu kolagenu, obnovu a regeneraci tkáně. Koloidní zlato je čistý produkt, který je zcela přirozeným nástrojem sub-mikroskopické nanočástic zlata elektromagneticky rozptýlený v čisté deionizované vodě.

 

Roztok nanozlata je díky svým vlastnostem zcela netoxický, nedráždivý, zklidňuje a stimuluje regeneraci a zpevnění pokožky, chrání ji před nepříznivými vlivy životního prostředí a volnými radikály. Je biologicky odbouratelný, bez chuti a bez zápachu. Zlato jako stopový prvek je základní složkou pro správné fungování našeho těla. Používáním přípravku se pokožka stává prokazatelně vypjatější, pružná, omlazená a vláčná. Kompletní cyklus kožní výměny trvá cca 21 dní.

 

Koloidní stříbro pro vyčištění pleti.

 

Kosmetický přípravek nejnovější generace nanoproduktů, který svým složením poskytuje  uklidňující, antibakteriální a ochrannou péči, eliminující výskyt většiny škodlivých mikroorganismů na povrchu těla. Vysoká účinnost je dosažena díky zpracování prvků na bázi nanotechnologie. Koloidní stříbro je čistý produkt, který je přirozenou látkou, obahující sub-mikroskopické nanočástice stříbra elektromagneticky rozptýlené v čisté, deionizované vodě.

 

Je zcela netoxický, nedráždivý, uklidňující, a díky svým vlastnostem stimuluje regeneraci, zpevňuje pokožku, chrání organismus před nepříznivými dopady životního prostředí a volnými radikály. Je biologicky odbouratelný, bez chuti a bez zápachu. Stříbro jako stopový prvek je základní složkou pro správné fungování našeho těla. Ideální pomocník při potížích s akné a léčbě povrchových zánětů. Účiná léčba při potížích s ekzemy a mykozou nohou. Ocení všichni, koho trápí částé opary.

 

prostředí a volnými radikály. Je biologicky odbouratelný, bez chuti a bez zápachu. Zlato jako stopový prvek je základní složkou pro správné fungování našeho těla. Používáním přípravku se pokožka stává prokazatelně vypjatější, pružná, omlazená a vláčná. Kompletní cyklus kožní výměny trvá cca 21 dní. a

 

  • Objednání Online - Lakshmi-Narayan

  1. Kontakty

  2. Služby

  3. Ceník

  4. Další údaje

Telefon: 601601445
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Web:

Intenzivní obnovovací péče Prodej kosmetiky

Popis Jednotka Cena za jednotku
Koloidní tonikum zlaté 375 ml 500
Koloidní tonikum stříbrné 500ml 250

IČ: 88627721
Název firmy: Lakshmi-Narayan
Odpovědná osoba: Richard Vintr

next
prev

Hodnocení uživatelů:

Zatím nehodnoceno.

Adresa provozovny:

Křižíkova 18
680 01 Boskovice
Zobrazit na mapě.

Přidejte komentář, hodnocení

E-mail nebude zveřejněn

Povinná pole jsou označena hvězdičkou.

Katalog kosmetických salónů

  1. Hledáte kosmetiku?
  2. Chcete se registovat?

Hledáte kosmetiku ve svém okolí, kliknětě na mapce ČR na kraj a poté na okres najděte nejlépe hodnocený kosmetický salón ve svém okolí.

Po návštěvě kosmetiky zde můžete službu ohodnotit.

Provozujete kosmetiku a chcete se registrovat v tomto katalogu?

Registrace je zdarma a získáte přehlednou webovou stránku s dobře zapamatovatelnou adresou (www.kosmetikacr.cz/vase jmeno).

Můžete vložit fotografie, ceník, otevírací dobu a popis Vašeho kosmetického salónu.

Přidejte kosmetický salón zdarma zde.