Kosmetika

Kosmetika PARDUBICKÝ kraj

mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
CHRUDIM(0) PARDUBICE(2) SVITAVY(1) ÚSTÍ NAD ORLICÍ(0)
Domů -> PARDUBICKÝ
Kosmetický salon GLIP

Kosmetický salon GLIP

V nabídce salonu mám klasické kosmetické ošetření i ošetření pleti ultrazvukem. Spolupracuji se značkou AFRODITA Cosmetics, která věří v sílu přírody, proto jejich produkty obsahují složky přírodního původu a neobsahují parabeny a silikony.
Havlíčkova 1035 530 02 Pardubice
Hodnocení 40%
Salon VIVIEN

Salon VIVIEN

Pardubický kosmetický salon VIVIEN Vám nabízí širokou nabídku služeb té nejvyšší kvality. Odbornost, velmi příjemné prostředí a profesionální přístup k zákazníkům jsou u nás samozřejmostí.
V Ráji 1690 530 02 Pardubice
Hodnocení 100%

Stylekosmetika Polička

Provádím kosmetiku, mikromasáž očního okolí, čištění pleti, barvení obočí a řas, manikůru, permanentní prodlužování řas, modeláž nehtů, poradenství, aplikace kosmetiky Primaverra Andorrana, omezení celulitidy, depilace, parafínové zábaly, P-shine aj.
T.Novákové 734 572 01 Polička
Nehodnoceno

  1

Katalog kosmetických salónů

  1. Hledáte kosmetiku?
  2. Chcete se registovat?

Hledáte kosmetiku ve svém okolí, kliknětě na mapce ČR na kraj a poté na okres najděte nejlépe hodnocený kosmetický salón ve svém okolí.

Po návštěvě kosmetiky zde můžete službu ohodnotit.

Provozujete kosmetiku a chcete se registrovat v tomto katalogu?

Registrace je zdarma a získáte přehlednou webovou stránku s dobře zapamatovatelnou adresou (www.kosmetikacr.cz/vase jmeno).

Můžete vložit fotografie, ceník, otevírací dobu a popis Vašeho kosmetického salónu.

Přidejte kosmetický salón zdarma zde.